2vnt Mini FBT 1x2 Sankaba - 1/99 Santykis -1310/1550nm - SC/APC - 0,5 m/Optinio Pluošto Sankabos

2vnt Mini FBT 1x2 Sankaba - 1/99 Santykis -1310/1550nm - SC/APC - 0,5 m/Optinio Pluošto Sankabos

Nauja prekė

€18.94

Apie prekę

Įvairių Programų

Optinio Pluošto Ryšių Sistema

LAN kabelinę televiziją ·Optinio Pluošto Jutiklį

Matavimo prietaisai

Savybės

Ilgo nuotolio telekomunikacijų

Kabelinės televizijos sistemų & Pluošto davikliai

Vietinis tinklas

Našumo Parametras

Veiklos Bangos ilgis (nm)

1310,1490 & 1550

Juostos plotis (nm)

1310±40,1490±40 & 1550±40

Perteklinis Nuostolis (dB)

≤0.1

Įterpties Nuostoliai (dB)

50/50

≤3.8

Įterpties Nuostoliai (dB)

40/60

Kaip 4.9/2.9

30/70

Kaip 6.3/2.1

20/80

≤8.4/1.4

10/90

Kaip 12.0/0.8

5/95

≤15.5/0.5

3/97

Kaip 17.8/0.45

2/98

Kaip 19.5/0.4

1/99

Kaip 23.5/0.35

Poliarizacijos Jautrus Nuostolis (dB)

≤0.2

Kryptingumas (dB)

≥55

Darbinė Temperatūra (ºC)

-20~+70

Žymos: optinio pluošto sankabos, Pluošto sankabos, Optinio pluošto Sankabos, Pigūs optinio pluošto sankabos, Aukštos Kokybės pluošto sankabos, Kinija optinio pluošto sankabos Tiekėjų.

Charakteristikos

Pakuotės Dydis 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
Įrenginio Tipas Pakuotė
Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)
Prekės Pavadinimas CICVCHC
Pakuotė Nerūdijančio plieno vamzdis
Radijo Ryšio Jungtis 1
Jungtis trys prievadas su SC/APC
Suderinamas Individualų Prekių Ženklus
Jungties tipas SC/APC
Bangos ilgis Dvigubas Langas 1310/1550
Pristatymas Pakavimo 2vnt / pak
Pluošto Ilgis 0,5 m
Elemento Ilgio 1m
Tipas 1x2 FBT Jungtis
Modelio Numeris FBT5050-02
Skaidulų Tipas Vienos rūšies (9/125) 0,9 mm loose tube

Parašyti atsiliepimą

2vnt Mini FBT 1x2 Sankaba - 1/99 Santykis -1310/1550nm - SC/APC - 0,5 m/Optinio Pluošto Sankabos

2vnt Mini FBT 1x2 Sankaba - 1/99 Santykis -1310/1550nm - SC/APC - 0,5 m/Optinio Pluošto Sankabos

Įvairių Programų Optinio Pluošto Ryšių Sistema LAN kabelinę televiziją ·Optinio Pluošto Jutiklį Matavimo prietaisai Savybės Ilgo nuotolio telekomunikacijų Kabelinės televizijos sistemų & Pluošto davikliai Vietinis

Panašūs produktai: