Smartgen Gensets ATS valdytojas HAT600N Generatorius, valdymo Modulis HAT600N

Smartgen Gensets ATS valdytojas HAT600N Generatorius, valdymo Modulis HAT600N

Nauja prekė

€177.90

Apie prekę

APRAŠYMAS HAT600N serijos ATS valdytojas yra protingas dual-tiekimo modulis su programuojama funkcija, automatinis matavimo, LCD ekranas, ir skaitmeninio ryšio. Ji apima skaitmeninio žvalgybos ir tinklų. Automatinis matavimas ir kontrolė gali sumažinti netinkamos veiklos. Tai yra idealus variantas už ATS.

HAT600N serijos ATS valdytojas yra pagamintas iš mikroprocesoriaus, kaip jos branduolys, kuris gali tiksliai nustatyti plataus spektro 2-way-3-fazės įtampa, o taip pat pateikti tikslius teismo sprendimą ir išėjimo pasyvaus valdymo jungiklis po nenormalus įtampos (virš ir po įtampos, praleisti etapą ir daugiau, ir pagal dažnumą). Šis valdiklis turi visiškai atsižvelgti į įvairių taikomųjų ATS (automatic transfer system), gali būti tiesiogiai naudojama Pažangi ATS, Kontaktoriaus ATS, Grandinės Pertraukos ATS ir kt. Tai yra kompaktiška konstrukcija, pažangi grandinių, paprasta instaliacija ir didelis patikimumas, būti plačiai naudojami elektros, telekomunikacijų, naftos, akmens anglies, metalurgija, geležinkeliai, savivaldybės administracija, pažangi statyba, elektros prietaisų, automatinio valdymo ir testavimo sistema, ir t.t.

1. PARAMETRAI IR CHARAKTERISTIKOS

1) Sistemos tipas gali nustatyti: Maitinimo (1#) & Maitinimo (2#), Maitinimo (1#) & Generatorius (2#), Generatorius (1#) & Maitinimo (2#), Generatorius (1#) & Generatorius (2#).

2) Apšvietimu 128x64 LCD, neprivaloma Kinų ir anglų kalbomis ekranas, mygtukų veikimą.

3) Priemonės ir ekranas, 2-way 3 fazės Įtampa ir Dažnis:

1# 2#

Linija-linija įtampa (Uab, Ubc, Uca) Linijos-Linijos įtampa (Uab, Ubc, Uca)

Line-Gamtos įtampa (Ua, Ub, Uc) Line-Gamtos įtampa (Ua, Ub, Uc)

Dažnis (F1) Dažnis (F2)

4) Išmatuoti ir ekraną aktyvioji galia), matyti, galia, galios koeficiento ir 3 fazės srovė;

5) Per srovės signalas;

6) Daugiau/mažiau įtampos, praradimo etapas, atvirkštinės fazės seka, daugiau/mažiau dažnio apsaugos.

7) Automatinis/Rankinis režimas. Rankiniu režimu, gali priversti perjungti uždaryti ar atidaryti;

8) Visi parametrai gali būti nustatyti vietoje. Su Dviejų skirtingų slaptažodžių, kuriuos užtikrina įgalioti darbuotojai, darbas tik.

9) Per generavimo prietaisas bandymų ATS valdytojas negali būti nustatytas arba dėl krovinio arba Off-apkrovos režimu.

10) ATS Valdytojas turi funkcija automatinis Pakartotinis uždarymo.

11) Uždarymo išvesties signalas gali būti nustatyti kaip dėl intervalais arba nuolatinė išėjimo.

12) Taikoma už ATS vienos neutralios pozicijos, du neutralią padėtį ir pakeisti laikui.

13) Taikomas 2 izoliuotų neutrali linija Generatorius ir elektros Tinklo.

14) Realaus laiko laikrodis (RTC).

15) Įvykių žurnale gali įrašyti 99 straipsnių circularly.

16) Laiku tvarkaraštis gali būti nustatomas kas mėnesį, ar kas savaitę ir bylos nagrinėjimo metu gali būti nustatyti kaip su apkrova ar off -apkrovos.

17) Gali kontroliuoti du generatoriai dirbti ciklą, net generavimo prietaisas veikia laiko ir alkūninius poilsio laikas gali būti nustatytas.

18) Plačiai svyruoja DC power supply (8V iki 35V). Maks.80V DC įėjimas gali būti išgyveno iš karto, arba būti tiekiamas per HWS560 modulis (input AC 85V~560V, išvestis: DC 12V).

19) Pločio tarpą tarp jungiamųjų gnybtų " AC įvesties. Maks.625V įėjimo įtampa.

20) standarto izoliuotas RS485 ryšio sąsaja. Su "nuotolinio kontroliuoti, nuotolinio matavimo, nuotolinio ryšio" funkciją, ModBus ryšio protokolą.

21) Galite patikrinti esamą valdytojas (įskaitant jungiklis, skaitmeninis įėjimas, per Įtampos, ir pagal Įtampos ir kt.).

22), Tinka įvairių KINTAMOSIOS srovės sistemose (3 etapas 4-laidai, 3-etapas 3-laidai, vienas-etapas 2-wire, 2-etapas 3-wire).

23), Modulinė konstrukcija, ugniai atsparios ABS plastiko korpusu, plug-in, terminalų ir įterptųjų montavimas. Kompaktiška struktūra, su lengvas montavimas. Funkcija Elemento Parametras Ekranas LCD ekranas(128*64) Kalba Kinų/anglų AC Sistemos 1P2W/2P3W/3P3W/3P4W Generatoriaus Įtampos (50~625)V(ph-N) Generatoriaus Dažnis 50/60Hz Stebėti Sąsajos RS485 Programuojami Sąsaja RYŠYS/RS485 RTC(Realaus Laiko Laikrodis) ● Planuojama Pradėti generavimo prietaisas ● Judėti Pradėti generavimo prietaisas ● Pereiti Per Prioritetas ● Taikoma Jungiklis Rūšis Visų tipų DC Tiekimo DC(8~35)V Byla Matmenys(mm) 209*153*55(L*W*H) Skydelis Išpjovą(mm) 186*141 Eksploatavimo Temp. (-25~+70)℃

Žymos: generatorius, valdymo modulis, generatorius valdytojas, ats valdytojas, Pigūs generatorius, valdymo modulis, Aukštos Kokybės generatorius valdytojas, Kinija ats valdytojas Tiekėjų.

Charakteristikos

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 20cm x 20cm x 12cm (7.87in x 7.87in x 4.72in)
Pakuotės Svoris 1.0kg (2.20lb.)
Modelio Numeris HAT600N

Parašyti atsiliepimą

Smartgen Gensets ATS valdytojas HAT600N Generatorius, valdymo Modulis HAT600N

Smartgen Gensets ATS valdytojas HAT600N Generatorius, valdymo Modulis HAT600N

APRAŠYMAS HAT600N serijos ATS valdytojas yra protingas dual-tiekimo modulis su programuojama funkcija, automatinis matavimo, LCD ekranas, ir skaitmeninio ryšio. Ji apima skaitmeninio žvalgybos ir tinklų. Automatinis matavimas ir kontrolė gali sumažinti netinkamos veiklos.

Panašūs produktai: