Originalus PRADŽIOS M-Diag Lite/M-Diag Lite PLIUS "Bluetooth" Diagnostikos Skaitytuvas Kodas skaitytojas OBDII Tešlą nei X431 IDIAG Easydiag

Originalus PRADŽIOS M-Diag Lite/M-Diag Lite PLIUS "Bluetooth" Diagnostikos Skaitytuvas Kodas skaitytojas OBDII Tešlą nei X431 IDIAG Easydiag

Nauja prekė

€163.90

Apie prekę

Originalus Pradžios M-Diag Lite, skirtų "IOS", "Android" integruota "Bluetooth" OBDII

Pastaba: Dabar Mdiag yra sandelyje, ji bus grįžti iki birželio Vidurio, todėl, jei jūs negalite laukti, prašome don ' t padaryti, kad!

Prašome Atkreipti Dėmesį:

1.Pradžios M-Diag Lite skaitytuvas ne ateis su programinės įrangos paketą, tik aparatūros.

2. Pradžios M-Diag Lite PLUS skaitytuvo ateis tik su viena nemokama automobilių softwar e .

Bet mes siūlome jums Launch X431 registrą pavadinimą ir slaptažodį.

Top 6 Priežastys, Gauti Pradžios M-Diag Lite:

1. Multi-Kalbos: anglų, Kinų, ispanų, prancūzų, rusų

2. Tiesiogiai Atnaujinimas Internete: atnaujinti ne Pradėti golo oficiali svetainė: www.goloiov.com

3. Lengvas ir mažas OBDll prietaisą lengva valdyti

4. "Prijungti ir leisti", per "Bluetooth" ryšiu su išmaniuoju telefonu

5. Kuo carline programinės įrangos aprėptis: Parama rūšies TPD, GALI autobusą, ir nuosavybės protokolus over70 automobilių gamintojai and2, 500 automobilių modelių;

6. Palaikyti keletą specialių funkcijų programinės įrangos ir įjungimo bandymai su pvm. Naftos produktų / Paslaugų iš naujo, ABS kraujavimas, IMMO & key programavimo, droseline sklende, pritaikymas, stabdžių kaladėlės, vairo pasukimo kampą iš naujo, baterija atitikimo, DPF regeneracija, purkštukas (benzinas) kodavimo

Pradžios M-Diag Vartotojo Instrukcija:

1. Pradžios M-Diag Lite oficiali svetainė www.goloiov.com (bus netrukus)

2. Žalia lemputė mirksi tai reiškia, kad jis veikia normaliai. Raudonas indikatorius mirksi, reiškia "Bluetooth" ryšio GERAI.

3. Golo M-Diag Lite palaiko "Android" ir " IOS "sistemų atnaujinimo dažnumas priklauso nuo to, "Android" ir " IOS " sistemomis.

4. "Bluetooth" poros poreikių jokio slaptažodžio, jei reikia, pabandykite 0000 ar 1111.

5. "Android" vartotojai " vadovas: Įdiegti PROGRAMĄ ->užpildykite registracijos -> spustelėkite konkretaus automobilio programinė įranga atsisiųsti."IOS" vartotojai " vadovas: Įdiegti programą -> išsamų vartotojo registracija-> spustelėkite konkretaus automobilio programinė įranga atsisiųsti, pastaba: jums reikia atsisiųsti atitinkamą rinką, programinė įranga, kitaip jis neveiks.

6. Būtinai užpildykite parsisiųsti automobilių programinės įrangos pirma ir tada atsisiųsti nemokamą programinę įrangą, pavyzdžiui, EOBD & DEMO, jei ne tai gali sukelti prietaiso gedimą.

7. M-Diag Lite turi FCC ir CE sertifikuoti; nedvejodami jį naudoti.

8."IOS" sistema šiuo metu remia specialios funkcijos, įskaitant DEMO, EOBD2, Naftos ir / ar Paslaugos iš naujo, stabdžių trinkelės, reset ir vairo pasukimo kampą iš naujo, daugiau 7 rūšių specialiųjų funkcija bus pridėta."Android" sistema palaiko 11 specialių funkcijų, įskaitant: IMMO & key programavimo, Ridos Koregavimas, Naftos ir / ar Paslaugos iš naujo, ABS kraujavimas, TPS droseline sklende prisitaikymo, stabdžių trinkelės, reset,Vairo pasukimo kampą iš naujo, baterija atitikimo, DPF regeneracija, Purkštuvas, kodavimo, Padangų Slėgio Įspėjamoji Lemputė iš Naujo, pavarų gyvenimą.

9. M-Diag Lite gali susipažinti su visa sistema, transporto priemonių, sukurta sąraše.

10.M-Diag Lite neturi ploto apribojimas, galimas kalbos, įskaitant Kinų Paprasta, anglų, prancūzų, ispanų, rusų ir Kinų Tradicinės. Vartotojui yra leidžiama keisti kalbos PROGRAMĄ ir atsisiųsti modeliai. Maloniai pranešimas, nereikia atsisiųsti visų kalbų, ar jis užims talpa, jūsų telefono ar tablečių.

11. Paramos slaptažodžio atkūrimo Slaptažodžius galima gauti tik tuo atveju, jei vartotojams užpildyti nekilnojamojo E-mail registracijos metu.

12. Paramos vienerių metų garantija ir Ji turi būti ne dirbtinis žalą. Jei vartotojas nenori grįžti adapteris, tiesiog pirkti naują plokštę ir pasirinkti funkciją adapterį įjunkite į programinę įrangą ir vykdykite instrukcijas, kad naudoti naujas adapteris. Senas adapteris bus nenaudingas automatiškai ir modelį, programinės įrangos vartotojo nusipirkau turėtų būti tas pats.

13. Paramos 12V automobiliai

Čia yra trumpas įvadas į specialias funkcijas, pagrindiniame meniu, ir kad pagal modelį.

1. Specialios funkcijos pagrindinis meniu

Jei vartotojai pasirenka specialios funkcijos pagrindinis meniu ir pasirinkite vieną, tada vartotojai gali atlikti šią funkciją visi modeliai sąraše.

Pavyzdžiui, vartotojai eiti Specialių Funkcijų, pagrindiniame meniu naftos iš naujo, jie gali iš naujo nustatyti alyva, skirta visiems automobiliams, išvardytų yra kaip BMW, "Toyota", "Honda" ir negali eiti į diagnozę ar kt.

2. Specialios funkcijos pagal modelį

Kad yra speciali funkcija, pavyzdžiui, naftos reset po vartotojai eiti į BMW programinės įrangos.

Pavyzdžiui, vartotojai eiti į BMW programinės įrangos, ten turi būti daug funkcijų, įsk. Specialios Funkcijos. Tada, jie gali pasirinkti naftos naujo BMW modelis.

Launc M-Diag Lite VS. Easydiag:

Pradžios M-Diag Savybės:

I/M Pasirengimą Stebėti

Skaityti DTC ' s

Aišku, DTC ' s

Skaityti Freeze Frame Duomenys

Skaityti ir Grafikas Duomenų Srauto PID

Pilną Sistemos Skenavimas *

Įjungimo Bandymai *

Specialios Funkcijos *

M-Diag Lite prieinama Apple App Store & "Google Play" Parduotuvėje:

Pastaba:

Dėl sistema atramas, "Apple iOS", naują Programėlę, reikės įdiegti į pirmą

Laikas atidaryti diagnostikos programinės įrangos. naudoti M App atlikti automobilio diagnostika. Diag " Please

Žymos: easydiag plius, bluetooth diagnostikos, kodas skaitytojas, Pigūs easydiag plius, Aukštos Kokybės "bluetooth" diagnostikos, Kinija kodas skaitytojas Tiekėjų.

Charakteristikos

Pakuotės Svoris 0.25kg (0.55lb.)
Pakuotės Dydis 10cm x 12cm x 3cm (3.94in x 4.72in x 1.18in)
Įrenginio Tipas gabalas
Sąlyga NAUJAS
Prekės Pavadinimas PRADĖTI
Programinės Įrangos Versija Du tūkstančius septyniolika
Elemento Tipas Kodas Skaitytojai & Scan Įrankiai
Garantija Taip
Programinės Įrangos Atnaujinimas Taip
Aparatinės Įrangos Versija Du tūkstančius septyniolika
Šalis/Regionas Gamyba Kinija
Specialios Funkcijos "Bluetooth"
Kalbos Anglų,Prancūzų,Vokiečių,Italų,Lenkų,Rusų,Ispanų
Gamintojas Dalies Numeris netaikoma

Parašyti atsiliepimą

Originalus PRADŽIOS M-Diag Lite/M-Diag Lite PLIUS

Originalus PRADŽIOS M-Diag Lite/M-Diag Lite PLIUS "Bluetooth" Diagnostikos Skaitytuvas Kodas skaitytojas OBDII Tešlą nei X431 IDIAG Easydiag

Originalus Pradžios M-Diag Lite, skirtų IOS , Android integruota Bluetooth OBDII Pastaba: Dabar Mdiag yra sandelyje, ji bus grįžti iki birželio Vidurio, todėl, jei jūs negalite laukti, prašome don ' t padaryti, kad! Prašome Atkreipti Dėmesį: 1.Pradžios

Panašūs produktai: