446.jpg img_1318a.jpg dscn3840.jpg DSCN6781 c Mano darbo diena nepraeina be griežtos disciplinos.

Site menu:

Kategorijos

Kontaktai

Skype: R.Žemaitaitis
E-paštas: remigijus.zemaitaitis@lrs.lt


Kalendorius

2020 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Draugai

Rajono valdžia turi būti vienodai teisinga visiems

Gerbiamieji mano rinkėjai, visi rajono žmonės! Pagaliau turime puikų šansą išsirinkti merą iš savo tarpo ir turėti daug teisingesnę bei žmoniškesnę valdžią. Pirma reali galimybė!
Nuolat susitikdamas su rinkėjais ir su jais kalbėdamasis, paprastai girdžiu klausimą, kokia ta teisingesnė valdžia. Ta, kuri duoda ir žada daugiau? Visada atsakau: rajono valdžia turi būti vienodai teisinga visiems. Ar tu gyveni mieste, ar kaime, esi verslo žmogus ar bedarbis – valdžia sąžininga privalo būti visiems, nežiūrėdama partiškumo ar giminystės ryšių. Jeigu dalijamas biudžeto pyragas, visiems reikia taikyti tą pačią formulę. Kai Seime skirstome biudžetą miestų bei rajonų savivaldybėms, atsižvelgiame į gyventojų skaičių, kelių ilgį, būklę ir daugelį kitų duomenų. Bet nežiūrime, „gera“ ar „bloga“ partija valdo savivaldybę. Tokiu pat sąžiningu principu rajono valdžia turėtų skirstyti ir savo biudžetą.
Teisinga valdžia būtų sąžininga kiekvienam žmogui. Tegu kiekvienas žmogus turi vienodas galimybes daryti karjerą. Dabar gi daug jaunų gabių žmonių turėjo palikti rajoną vien todėl, kad jų tėvai nespėjo laiku įstoti į reikalingą partiją, negalėjo surasti protekcijos ir gauti darbo. Tai, mano įsitikinimu, absurdiška praktika. Negaliu sutikti, kai, priimant dirbti į biudžetines įstaigas, pirmiau žiūrima į partiškumą ir lojalumą, bet ne į kvalifikaciją ir į darbo kokybę. Politiką palikime politikams, o paprasti darbuotojai tegu būna saugūs ir ramiai dirba, kas priklauso pagal pareigybę.
Kartais išgirstu, jog tokios mano mintys – kažkokia utopija. Patikėkite, tai ne utopija. Didesnių miestų ir rajonų savivaldybėse, kur valdžia nuolat atsinaujina, daug labiau vertinamas specialistų išsilavinimas, kompetencija, o ne partiškumas. Aišku, ir ten atsirastų jėgų, kurios norėtų užvaldyti ir politizuoti visas valdžios struktūras, bet per vieną kadenciją jos niekaip nespėtų to padaryti. Be to, labai svarbu ir asmeninės išrinktųjų savybės. Todėl jeigu mes ir toliau nieko nekeisime, kaip darėme dvidešimt metų, permainų nematysime.
Pirmą kartą merą renkame patys ir galime suteikti jam daug didesnius įgaliojimus negu turėjo rinktieji taryboje. Ar išsirinksime merą, kuris būtų vienodai teisingas visiems, ar tokį, kuris tarnautų savo aplinkai?
Aš rekomenduoju Vytautą Jucių – žmogų, kurį seniai pažįstu ir galiu užtikrinti, kad jis nenuvils mūsų ir neišduos teisingumo principo. Pas mus ateina pagalbos visokiausių žmonių, bet nėra buvę, jog Vytautas, dirbdamas Seimo nario padėjėju, būtų juos skirstęs pagal partiškumą ar kokius kitus požymius. Jei gali padėti, tai gali, jei ne, tai nemeluos ir nežadės niekų. Kuklus, darbštus, kantrus ir visiems vienodai teisingas žmogus būtų pats tinkamiausias meras teisingesnės bei žmoniškesnės valdžios modeliui.
Per bendro darbo metus pastebėjau, kad Vytautas dar ir puikus diplomatas, moka išvengti nereikalingų konfliktų ir yra visiškai nekerštingas. Tokios mero savybės labai reikalingos partijų supriešintam rajonui. Juk visi gyvename viename krašte, visi norime būti saugūs ir tikimės geresnio požiūrio į save. Tikiu, jog meru išrinktas V.Jucius suvienytų žmones, ir tuoj po rinkimų visi pamirštume neesmines rietenas. Dabar neturime kito žmogaus, kuris galėtų tai padaryti.
Mero rinkimai yra daug svarbesni už savivaldybės tarybos rinkimus. Todėl kviečiu visus – senus ir jaunus, kaimo ir miesto žmones, inteligentus, tarnautojus ar laikinai neturinčius darbo ateiti kovo 15 dieną į rinkimus. Kas tikite manimi, drąsiai balsuokite už V. Jucių, nes tai žmogus, kuris neapvils. Paremkime Vytautą savo balsais, o aš palaikysiu, Seime atstovaudamas Jūsų interesams. Praskolintas ir į neviltį traukiamas mūsų rajonas dar gali tapti patrauklus visiems jame gyvenantiems: ir jaunimui, ir vyresniems, atvykstantiems.
Iki pergalės liko visai nedaug. Svarbu kovo 15 -ąją ateiti visiems į rinkimus ir teisingai pasirinkti. Už merą V.Jucių, už teisingesnę ir nuoširdesnę rajono valdžią!
Remigijus ŽEMAITAITIS
Lietuvos Respublikos Seimo narys
Politinė reklama bus apmokėta iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ specialiosios rinkimų sąskaitos.

Komentarai

Komentavo: Muna Vassel
Laikas: 23 gegužės, 2020, 1:33

KAIP AŠ MANO EX HUSBAND GRĮŽTI SU DR Ilekhojie ……. Mano vardas Muna Vassel, iš Kanados, noriu greitai pasakyti pasauliui, kad egzistuoja tikras ir efektyvus internetinis rašybos ratukas, galingas ir tikras, jo vardas yra dr. Ilekhojie, jis man neseniai padėjo atkurti mano santykius su mano vyru, kuris mane paliko. Kai aš susisiekiau su gydytoju Ilekhojie, jis ištarė man meilės burtą, o mano vyras, kuris teigė neturįs ką veikti vėl su manimi paskambino ir pradėjo maldauti, kad grįžčiau. dabar jis vėl su tokia meile ir rūpesčiu. Šiandien man malonu pranešti jums visiems, kad šis rašybos žinovas turi galią atkurti nutrūkusius santykius ir juos sugrąžinti. nes dabar labai džiaugiuosi savo vyru. Visiems, kurie skaito šį straipsnį ir kuriems reikalinga jo pagalba, dr. Ilekhojie taip pat gali pasiūlyti bet kokios rūšies pagalbą, pavyzdžiui, skyrybų bylų, teismo bylų, mirties burtų, dvasinės apsaugos problemų sprendimą. Ačiū! susisiekite el. paštu: gethelp05@gmail.com arba skambinkite 2348147400259

Rašyti komentarąPlease note: JavaScript is required to post comments.