dscn6336.jpg dscn3820.jpg DSCN6711 1 7 67694903_2641788905883435_5627531189356068864_n

Site menu:

Kategorijos

Kontaktai

Skype: R.Žemaitaitis
E-paštas: remigijus.zemaitaitis@lrs.lt

Subpages for Politika:

Rinkimai

NOMENKLATŪRĄ SIŪLOMA KEISTI IŠSILAVINUSIAIS SPECIALISTAIS

Sraigtasparniu šalies gyventojus lankantis partijos „Tvarka ir teisingumas“ (TT) lyderis Rolandas Paksas gyventojams siūlo atkreipti dėmesį į jaunus, išsilavinusius, senosios sistemos nesugadintus specialistus.

Štai Šilutėje išlipęs iš malūnsparnio gerai nusiteikęs R. Paksas linksmai bendravo su gausiai susirinkusiais gyventojais. „Šio krašto žmonėms jaučiu ypač dideles simpatijas. Dėl to, kad jie visada turėjo savo nuomonę, nepriklausomą ir tvirtą. Ir visada ją pasako“ ,- žvelgdamas į aplink sraigtasparnį susirinkusius žmones kalbėjo Rolandas Paksas. Su žmonėmis bendraudamas TT lyderis sutiko su pašnekovų nuomone, kad laikas į politiką ateiti naujos kartos žmonėms  – sąžiningiems, darbštiems ir, svarbiausia, principingiems.

„Pavyzdžiui dauguma aplinkinių rajonų turėtų pavydėti Šilalės ir Šilutės rajonų gyventojams. Politikos ekspertai prognozuoja, kad naujosios, nesugadintos kartos atstovai Lietuvos politikoje įsitvirtins po 4-8 metų. Tuo tarpu senajai, žmones tik nuviliančiai nomenklatūrai iššūkį kartu su krašto žmonėmis meta energingas naujosios kartos atstovas, principingas ir itin darbštus vyras – Remigijus Žemaitaitis. Esu tikras, kad su šiuo vyru turite itin geras galimybes permainų pasiekti greičiau“,-sakė Rolandas Paksas.

Kraštietis, principingas ir darbštus teisininkas Remigijus Žemaitaitis baigęs mokslus sparčiai kopė karjeros laiptais Teismų sistemoje, dirbo Vyriausioje rinkimų komisijoje, šiuo metu yra Vilniaus mero patarėjas.

„Esu įsitikinęs, kad žmonėms reikalingas iš tikro jų interesus ginantis ir kraštą pažįstantis atstovas. Šilalės-Šilutės apygardos gyventojai man atrodo gerokai primiršti“,- motyvus sukti į politiką komentavo R. Pakso pagyrimo sulaukęs Remigijus Žemaitaitis, – „Per ilgai žmonių pasitikėjimu manipuliavusi dabartinė valdžia privedė prie neįtikėtinos ekonominės krizės. Paprasti žmonės vėl nesaugūs, verslai žlunga, tuo pačiu darbo netenka šimtai žmonių. Pavyzdžių gi ieškoti toli nereikia. Tą paliudys žmonės, dirbantys medienos įmonėse, kurių Šilalės rajone nemažai. Skaudu girdėti ir apie „Rovisos-Natangos“ bėdas, o juk ten dirba keli šimtai žmonių, kurie turi maitinti šeimas, vaikus“.

Susitikime su R.Paksu ir R. Žemaitaičiu dalyvavę žmonės džiaugiasi, kad jų bėdoms neabejingi naujos kartos žmonės. „Nusibodo senoji nomenklatūra. Tie patys politikos elito veikėjai sėdi Seime jau nežinia kiek metų. Jei jie tokie specialistai, tokie nepakeičiami, kodėl gyvenimas šitaip blogėja?Manau, kad metas jauniems, išsilavinusiems pradėti daryti tvarką Lietuvoje. Jie tikrai pasirūpins žmonėmis, o ne partiniais interesais“,-vylėsi smulkus ūkininkas Antanas.

Pabendrauti su žmonėmis Rolandas Paksas sraigtasparniu keliauja po visą Lietuvą, nusileisdamas ne tik miestuose, bet  ir mažesniuose miesteliuose. Į mūsų kraštą jis dar tikisi užsukti rudenį.

Rašyti komentarąPlease note: JavaScript is required to post comments.