dscn3813.jpg DSCN7469 20160408_130120 DSCN7666 DSCN7719 4

Site menu:

Kategorijos

Kontaktai

Skype: R.Žemaitaitis
E-paštas: remigijus.zemaitaitis@lrs.lt

Pasiūlymai

Jei turiu mincių ar idėjų, kokie teisės aktai (įstatymai) turi būti kuriami ar priimami, pateik juos man. Laukiu Jūsų pasiūlymu.

Komentarai

Komentavo: valdas
Laikas: 30 rugpjūčio, 2016, 14:52

LABAS Remigijau-Žadvainiuose per žolinę minėjote,kad pajudės kelio gruntavimo ir pan darbai.Kol kas tyla ,na bent prieš rugsėjo 1-ąją nugreideriavo.Taigi mes toliau daužome tas savomašinytes po duobes,kokios geros naujienos ir kada pasieks mūsu kelio Rietavas -Žadvainiai atkarpoje.Su pagarba Jūsu potencialus rinkėjas Valdas Judeikis.Žadvainiškis/,,,

Komentavo: Gintarė
Laikas: 23 vasario, 2017, 22:21

Na eik į prieki žmonės tave palaiko nenuvilk

Komentavo: afla
Laikas: 13 birželio, 2017, 11:33

Ar Jūs negalvojate, kad Ponas Veryga turi atsakyti prieš įstatymą, dėl Lietuvos vardo niekinimo, klastodamas duomenis apie alkocholio suvartojimą.?Tai negerina nei įvaizdžio, nei skatina investicijas iš užsienio.

Komentavo: Stasys
Laikas: 27 lapkričio, 2018, 11:48

Laba diena. Gerbiu Jus kaip rimta seimo nari, todel rasau Jums.
Esant tokiai situacijai del vaiku paemimo ir isklausius siandien per lrt radija laidos nutariau parasyti pasiulima del Lietuvoje esamos situacijos.
Mano manymu reiketu investot i igaliotiniu skaiciu didinima o ne i socialiniu darbotoju skaiciu ir ju aprupinima, kad igaliotinis turetu savo teritorija ir zinotu kas joje vyksta, kaip zmones ir is ko gyvena(girtauja, vagiliauja ir t.t.). Taip pat butu matoma kaip vaikai auga kaip priziurimi.
Mazetu nusikalstamumas ir girtavimas taip pat vaikai kaip priziurimi. Daugiau problemu issprestume esant igaliotiniams nors jie yra ir dabar, bet ju aisku nepakanka. Jaunas menulis dazniau buna.
Budavo ateitavo igaliotinis pabendrauja, pasikalba kaip gyvenat, ar nematet kas is kaimynes kibira pavoge, kaip kaimyno vaikai. budavo ir arbatos atsigeria. O jei jau seimai reiketu socialinio darbotojo tai jis ir pasirupintu, kad jis atvyktu esant problemai.
Manau mane supratot. Daug ir taip parasiau.

Rašyti komentarąPlease note: JavaScript is required to post comments.