Evelina II vieta DSCN7295 DSC_2312 c 67939428_2380794318680651_8143565504284459008_n 20200122_114329

Site menu:

Kategorijos

Kontaktai

Skype: R.Žemaitaitis
E-paštas: remigijus.zemaitaitis@lrs.lt

POLITIKA – VISŲ MŪSŲ REIKALAS

Klausiau Jūsų, ar domitės artėjančiais Seimo rinkimais. Dauguma atsakė, jog artėjantys Seimo rinkimai jiems rūpi ir jau žino, už ką balsuos.

Žinoma, balsavimo mano puslapyje negalima lyginti su balsavimu populiariame naujienų portale, turinčiame tūkstančius lankytojų. Be to, apsilankymą mano internetiniame puslapyje jau galima laikyti savotišką domėjimąsi politika. Tačiau atsakymų visgi buvo įvairių, ir galima daryti šiokias tokias išvadas.

Savo nuomonės turėjimas visada sveikintinas. Tuo labiau kalbant apie politiką. Tačiau susidaryti nuomonę apie partijas artėjant rinkimams gana sudėtinga. Šiuo laikotarpiu visos partijos viešina savo veiklą, kartais pagražindamos, kartais menkindamos ar puldamos kitas partijas. Tokiame informacijos kiekyje susigaudyti kas kalba tiesą, o kas meluoja, kas daro realius darbus, o kas juos tik žada.

Pasikartosiu, bet nuolat domėtis politika turėtume mes visi, ne tik patys politikai, jų giminės ir artimieji. Politika – kiekvieno mūsų rūpestis. Nuo jos tiesiogiai priklauso mūsų gyvenimo kokybė. Jei leisime kažkam kitam nuspręsti, kas mums geriausia (kas realiai ir vyksta rinkimų metų – didžioji dalis Lietuvos piliečių nebalsuoja), negalėsime ir skųstis, kad valdžia bloga.

Sakoma, turime tokią valdžią, kokios nusipelnėme. Nusipelnykime tokios, kuri bent jau būtų daugumos, ne mažumos išrinkta valdžia.

Rašyti komentarąPlease note: JavaScript is required to post comments.