dscn6273.jpg dscn6326.jpg DSCN6888 DSC_2309 DSCN8229 20180324_113159

Site menu:

Kategorijos

Kontaktai

Skype: R.Žemaitaitis
E-paštas: remigijus.zemaitaitis@lrs.lt

NEBŪKIME ABEJINGI

 

Praėjusią savaitę, startavus mano internetiniam puslapiui, klausiau Jūsų, ar esate patenkinti dabartinio savo atstovo Seime darbu. Rezultatai manęs nenustebino: didžioji dalis arba nusivylusi jo darbu, arba apskritai nieko nežino apie savo išrinkto Seimo nario veiklą.

Tokius rezultatus vertinu dvejopai. Iš dalies sutinku, kad dalis Seimo narių į valdžią ateina ne su tikslu padėti žmonėms, o su kitu, visiems puikiai žinomu, siekiu. Kur valdžia – ten pinigai, daliai esantys tikslas, dėl kurio pateisinamos visos priemonės.

Kita vertus norisi žmonių paklausti – kaip tuomet toks atstovas patenka į Seimą? Taip, kaip pats dalyvaujantis Seimo rinkimuose, aš suprantu – politikai žada daug. Tačiau nereikia aklai tikėti, kai sakoma viena, o daroma kita, arba nedaroma nieko.

Esminis dalykas, kodėl į valdžią išrenkami to neverti kandidatai – tai pačių žmonių nepakankamas išprusimas ir nusimanymas politikos dalykuose. Jei prisimenate, kad yra tokia politika tik tada, kai reikia eiti balsuoti, neturite teisės skųstis, kad į valdžią patenka „ne tas“ žmogus. Partijos, kandidato veikla yra nuolatinis procesas.  Jei žmonės tuo domėtųsi, suprastų kas yra kas.

Nereikia sakyti, kad politika pati savaime yra „nešvarus reikalas“, ir į ją eina tik siekiantys valdžios, pinigų, ir nusispjaunantys ant rinkėjų. Yra visokių. Todėl artėjant rinkimams linkiu – domėkitės, skaitykite, spręskite patys, kas vertas būti Jūsų atstovu Seime.

Rašyti komentarąPlease note: JavaScript is required to post comments.