dsc_0779_0.jpg dscn6398.jpg img_9168.jpg IMG_1306 DSCN7661 36036531_1865868430145222_7943253344905068544_n

Site menu:

Kategorijos

Kontaktai

Skype: R.Žemaitaitis
E-paštas: remigijus.zemaitaitis@lrs.lt

KOKIŲ POLITIKŲ REIKIA LIETUVAI?

Balsavime apie politikų pažadų išpildymą, tendencija buvo aiški. Neatsirado nei vieno, maniusio, kad politikai dažnai išpildo savo pažadus. Netikėjimas ir nepasitikėjimas valdžia Lietuvoje itin ryškus.

Sąvoka „politikas“ uždeda savotišką antspaudą žmonių akyse – to, kuris siekia tik jam vienam naudingų tikslų. Politika Lietuvoje praradusi savo tikrąją reikšmę, ji laikoma tik dar vienu būdu pasipelnyti, verslu. Kad ir kaip bebūtų gaila, užginčyti tokio politikos traktavimo negalime. Gal neteisinga sakyti, kad dauguma politikų yra nesąžiningi, ieškantys naudos tik sau, korumpuoti, bet… jei jų būtų mažuma, ar turėtume situaciją tokią, kokia ji yra šiandien?

Todėl nemažai žmonių artėjant rinkimams pasimetę. Ne vienas sakosi nebetikintis jokiais pažadais. Per daug jie prasilenkia su tikrove, ir, rodos, nėra nei vieno patikimo kandidato.

Manau, viskas pasikeis tada, kai į valdžią ateis ta karta, kuri „neragavo“ Sovietinės sistemos. Karta, užaugusi nepriklausomoje, daugiau ar mažiau europietiškoje, išlaisvėjusioje Lietuvoje. Žmonės, kurie bus matę pasaulio, kurie turės platų akiratį ir didelius užmojus. Kurie ieškos naujų išeičių, naujų problemų sprendimų būdų, kurie neis seniais pramintais keliais, o ties naujus. Kuri tarnaus rinkėjams ir valdžioje bus tam, kad padėtų kitiems.

Todėl balsuokime už naujas idėjas. Ne už stovėjimą vietoje neefektyviai sprendžiant problemas. Nes stovėjimas vietoje iš tiesų yra ėjimas atgal.

Balsuokime už idėjas, vedančias mus į priekį.

Rašyti komentarąPlease note: JavaScript is required to post comments.