rp-remis-kestas-taure1.jpg 405.jpg DSCN7519 DSCN7585 016 Grybavimas 2016 (1)

Site menu:

Kategorijos

Kontaktai

Skype: R.Žemaitaitis
E-paštas: remigijus.zemaitaitis@lrs.lt


Kalendorius

2020 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Draugai

„Kelmiškiams pasisekė, o mums – nelabai“

Taip sako rietaviškis verslininkas Vladas Galdikas, išgirdęs apie tai, kad Remigijus Žemaitaitis jau nebebus jų apygardos Seimo narys.

– Gaila, kad jam Vilniaus valdžia ir vėl sumaišė apygardą, atskirdama nuo jos Rietavo savivaldybę. Dėl Remigijaus sėkmės neabejoju, jis greitai randa kalbą su paprastais žmonėmis, bet mes, rietaviškiai, prarandam Seime savo tikrą atstovą, – apgailestauja A. Galdikas. – Užtat prieš anuos Seimo rinkimus buvau visai kitos nuotaikos. Kai tik išgirdau, kad sukurta Šilalės – Rietavo apygarda, ir Remigijus kandidatuos pas mus, iškart pasakiau visiems kaimynams: viskas gerai, dabar turėsime savo atstovą!

Iš kur Rietavo verslininkas pažinojo Seimo narį R. Žemaitaitį? Draugai, giminės?.. Ne! Pasirodo, V. Galdikas kilęs iš Šilalės rajono, kur prieš tai kelias kadencijas R. Žemaitaitis buvo renkamas Seimo nariu. Per gimines ir draugus netruko pasklisti kalbos apie netikėtai išdygusį jauną politiką, kuris, pasirodo, dar ir teisininkas!

– Tada Lietuvoje buvo didelė krizė, daugelis apgautų žmonių atsidūrė gatvėje, sukti darbdaviai jiems net neišmokėjo algų, – prisimena V. Galdikas. – O bylinėtis nuskriaustieji neturėjo iš ko, nė pas kokį advokatą jie negalėjo nueiti – visų buvo tuščios kišenės. Ir štai šilališkiai išgirsta, kad atsirado kažkoks jaunas teisininkas, kuris priima dykai, parašo ieškiminius pareiškimus, sutvarko kitus dokumentus. Net netikėjome. O jis, pasirodo, dar ir politikas. Na, manėme sau, atsidurs Seime, tiek jo bematysime! Juk visi prieš rinkimus pasidaro auksiniai. O Remigijus – ne. Jis dirbo kaip dirbęs. Kiti jau ir iš Rietavo buvo pradėję pas jį važinėtis. Tai ir pasakiau tada saviškiams: dabar nereikės trenktis kažkur į Šilalę, Remigijus pats atvažiuos. Taip ir buvo.

V. Galdikas irgi važiavo į Šilalę pas šilališkį Seimo narį tvarkyti kokių reikalų?

– Ne, aš neturėjau tokių bėdų. Su juo susipažinome Rietavo turguje. Aš ten turiu viešojo maitinimo įmonę, tai kiekvieną sekmadienį, turgaus dieną, tenai būnu. O Remigijus ten kaip ir užaugęs, per vasaros atostogas būdavo Rietave pas savo močiutę, tai ir prekiauti turguj dar vaikas visokiais niekais pradėjo. Jis ir dabar nesigėdi turgaus ir turgininkų, dažną sekmadienį užsuka. Visi jį pažįsta, daugelis taip ir vadina – Remigijus. Ir man jis Remigijus, o ne kažkoks Žemaitaitis.

Bet jeigu nereikėjo pagalbos, tai kokia nauda iš tokios pažinties? Gali pasididžiuoti – mes su Seimo nariu tokie kaip ir draugai?

– Gal… – traukia pečiais V. Galdikas. – O pagalbos dar gali prireikti. Turiu pažinčių Rietavo savivaldybės valdžioj, nugirstu šį bei tą. Pagražėjo visas Oginskio dvaras, kai buvo atnaujinta jo teritorijoj stovinti meno mokykla. O prie Riedavo gimnazijos atsirado naujas stadionas, buvo pastatyta ir sporto salė. Išasfaltuotas kelias į Tverus… Iš kur pinigai? Iš Vilniaus. O finansavimą gauti padėjo Seimo narys Remigijus Žemaitaitis. Man atrodo, jis prisidėjo ir prie Tverų bažnyčios remonto… O jei Rietavui gerai, tai juk ir aš rietaviškis!

Ką V. Galdikas dabar patartų kelmiškiams?

– Na, jie patys supras, už ką reikia balsuoti. O jeigu nori kas nors, kad valdžia vėl atimtų pensijas, visokias paramas daugiavaikėms šeimoms, tegu balsuoja už kokį konservatorių. Tada jie vėl padarys pagal save! – juokiasi rietaviškis.

Politinė reklama.

Petras Dargis

Rašyti komentarąPlease note: JavaScript is required to post comments.