dscn6273.jpg dscn6326.jpg DSCN6888 DSC_2309 DSCN8229 20180324_113159

Site menu:

Kategorijos

Kontaktai

Skype: R.Žemaitaitis
E-paštas: remigijus.zemaitaitis@lrs.lt

Subpages for Apie mane:

Apie mane

Aš – Remigijus Žemaitaitis. Gimiau Šilutės priemiestyje. Gamta buvo su manimi ir šalia manęs nuo pat mažų dienų, todėl ir šiandien ji užima svarbią vietą mano gyvenime. Man gerai pažįstami ir ūkininko darbai, ir meškerė ar Pamaryje šeimininkaujantys gyvūnai.
Baigiau Šilutės pirmąją gimnaziją, vėliau Vilniaus universitete – teisės bakalauro  ir magistro studijas. Dabar dirbu Vilniaus miesto mero patarėju. Nors tikrieji mano namai visada buvo, yra ir bus Žemaitijoje.

Namai – tai ne vien tik stogas virš galvos, laukai ir miškas, bet ir žmonės. Mano tėvai, seneliai visada mane palaiko, pataria, supranta. Jų įdiegtos vertybės suformavo kitokį požiūrį į žmogaus, šeimos, aplinkos, Lietuvos ateitį, į supratimą, kaip reiktų siekti geresnio gyvenimo. Žmogiškumas, pagarba kitam ir supratingumas man iki šiol yra savybės, kurias vertinu kitame žmoguje ir stengiuosi puoselėti savyje.

Jau būdamas paauglys supratau, ko noriu iš gyvenimo ir atkakliai siekiu savo tikslo.  Tai ne visad lengva, todėl suprantu ir palaikau jauno žmogaus norą bei iniciatyvą dirbti, siekti užsibrėžto tikslo, tikėjimą savo idėja ir pastangas ją įgyvendinti. Tam turėtų būti sudarytos visos sąlygos –  jau užtektinai jaunų talentų nutekėjo į užsienį. Vyresni žmonės į užsienį nepabėgs, tad jų situacija dar sudėtingesnė. Tie patys jaunuoliai galėtų gyvendami čia pasirūpinti seneliais. Ir valstybė turėtų skirti jiems daugiau dėmesio.

Teisės studijas baigiau tikėdamas socialiniu teisingumu, tikėdamas, kad įstatymas turi ri gali tarnauti žmonėms. Tikiuosi, jog kelias į politiką padės siekti sau seniai užsibrėžto tikslo.

Kiekvieną savaitgalį iš Vilniaus grįžtu į mūsų kraštą, todėl matau problemas, su kuriomis susiduriate. Negaliu joms būti abejingas. Mažiau kalbėk, daugiau daryk – šis posakis dažnai pamirštamas. Aš vadovaujuosi būtent juo. Tik padarytas darbas lieka faktu ir gali iš tiesų kažką pakeisti. Nesvarbu, tai pasodintas medis ar naujas medicinos punktas arčiau namų. Todėl savo kelią grįsiu ne pažadais, o konkrečiais pasiūlymais kiekvienai gyvenvietei, kiekvienai grupei žmonių.

Tegu nauja karta, naujos vertybės atneša mums visiems naujas galimybes ir naują, geresnį gyvenimą!
Nuoširdžiai,
Remigijus

Rašyti komentarąPlease note: JavaScript is required to post comments.